Motor voor grasmaaier Loncin LC1P70FC-F
verticaal type F as: 22x80mm
3,5kW
Motor Loncin LC1P70FC-F verticaal type F as 22x80mm 3,5Kw
Verticaal cilinder as type F - 22,2 mm L 80 mm
Euro 5-norm, automatische choke
TECHNISCHE GEGEVENS
Merk Loncin
Max. motorvermogen 4,0 kW / 3600 tpm
Gewicht machine 12 kg
Max. koppel 12 / 2500 Nm/rpm
Motorinhoud 196 cm³
Motorfabrikant Loncin
Verticaal cilinder type F as
VOORDELEN
Betrouwbaarheid
Uitgebreid servicenetwerk
Beschikbaarheid van onderdelen
Prijs-kwaliteitverhouding
Technische gegevens:
Tipo motor: 1-cylinder, luchtgekoeld OHV, benzine
Emissienorm: Euro 5
Startmethode: Handmatig starten met trekkoord
Motorinhoud: 196 cm³
Cilinderdiameter x slag: 70mm×51mm(2.8″×2″)
Aslengte: 80mm
Asdiameter: 22,2mm
Max. vermogen: 4.8kW(6.5KM)/3600rpm
Max. koppel: 10.5 N.m(7.7 lbf. ft)/2500rpm
Nominatief vermogen: 3,5kW(4,7KM)