Philips 48OLED707/12 - 48 inch - 4K OLED - 2022
Uiterlijk 25 maart in huis
  • Inclusief verzendkosten
  • Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
  • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
  • Dag en nacht klantenservice
Als je een fan bent van IT en elektronica, blijf up-to-date in de wereld van technologie en mis zelfs de kleinste details niet, koop Smart TV Philips 48OLED707/12 48" 4K ULTRA HD OLED WIFI tegen een onklopbare prijs.
  • Kleur:
    • metaal
    • Metaal
  • Connectiviteit:
    • Bluetooth
    • Wifi
    • Wi-Fi
    • Bluetooth 5.0
    • Enhanced Audio Return Channel (eARC)
  • Tuner:
    • Digitaal
    • DVB-C,DVB-S,DVB-S2,DVB-T,DVB-T2,DVB-T2 HD
    • PAL,SECAM
  • Verbindingen:
    • USB 2.0 x 3
    • HDMI x 4
    • Ethernet
    • 1 x RJ45
    • HDCP
    • CI+
    • HDMI 2.1 x 1
  • Resolutie:
    • Ultra HD 4K
    • 3840 x 2160 px
    • 4K
  • Scherm: 48"
  • Technologie:
    • OLED
    • HbbTV
  • Frequentie:
    • 120 Hz
    • 50 - 60 Hz
  • Eigenschappen:
    • Equalizer
    • Smart TV
    • Teletext
    • Elektronische programmagids (EPG)
    • HDR
    • Plat scherm
    • 4 Speakers
    • Ondertitelingsfunctie
    • Audio-retourkanaal (ARC)
    • Sfeerverlichting
  • Energieklasse: G
  • Compatibiliteit: Google Assistant
  • Voedingsbron: CA-kabel
  • Vermogen RMS:
    • 30 W
    • 70 W