Philips 48OLED718 - 48 inch - 4K OLED - 2022 - Smart TV
Uiterlijk 25 maart in huis
  • Inclusief verzendkosten
  • Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
  • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
  • Dag en nacht klantenservice
Als je een fan bent van IT en elektronica, blijf up-to-date in de wereld van technologie en mis zelfs de kleinste details niet, koop Smart TV Philips 48OLED718/12 4K Ultra HD 48" OLED tegen een onklopbare prijs. Kleur: Zwart Verbindingen: USB RJ45 HDMI 2.1 Connectiviteit: Bluetooth Wi-Fi Energieklasse: G Smart TV: Ja VESA: 30 x 30 cm Tuner: DVB-T DVB-C DVB-T2 Resolutie: 4K Ultra HD Scherm: 48" Frequentie: 120 Hz Resolutie (px): 3840 x 2160 px Diagonaal van het scherm (cm): 121,9 cm Technologie: OLED