Philips 55OLED707/12 - 55 inch - 4K OLED - 2022
Uiterlijk 25 maart in huis
  • Inclusief verzendkosten
  • Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
  • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
  • Dag en nacht klantenservice
Als je een fan bent van IT en elektronica, blijf up-to-date in de wereld van technologie en mis zelfs de kleinste details niet, koop Smart TV Philips 55OLED707 55" 4K ULTRA HD OLED WIFI tegen een onklopbare prijs.
  • Kleur: metaal
  • Connectiviteit:
    • Bluetooth
    • Wifi
    • Wi-Fi
  • Energieklasse: G
  • Scherm: 55"
  • Verbindingen:
    • USB 2.0 x 3
    • HDMI x 4
  • Resolutie:
    • Ultra HD 4K
    • 3840 x 2160 px
    • 4K
  • Technologie:
    • OLED
    • AMD FreeSync
  • Frequentie: 120 Hz