Philips 65OLED850/12 - 65 inch - 4K OLED - 2025
Uiterlijk 23 maart in huis
  • Inclusief verzendkosten
  • Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
  • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
  • Dag en nacht klantenservice
Flat 165,1 cm (65") OLED
  • 4K Ultra HD 3840 x 2160 Pixels 16:9
  • DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2, DVB-T2 HD
  • Smart TV Internet TV
  • Wifi Ethernet LAN Bluetooth
  • HDR-ondersteuning
  • VESA-montage 300 x 300 mm