Philips 65OLED850/12 - 65 inch - 4K OLED - 2025
Beeld & Geluid
Autoradio's
Beamers
Draadloze speakers
Noise cancelling headphones
Noise cancelling oordopjes
OLED TV's
QLED TV's
Smart tv's
Andere producten
Uiterlijk 23 maart in huis
Bekijk op Bol
Inclusief
verzendkosten
Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
30 dagen bedenktijd en
gratis
retourneren
Dag en nacht klantenservice
Flat 165,1 cm (65") OLED
4K Ultra HD 3840 x 2160 Pixels 16:9
DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2, DVB-T2 HD
Smart TV Internet TV
Wifi Ethernet LAN Bluetooth
HDR-ondersteuning
VESA-montage 300 x 300 mm
F 102 kWu
Andere OLED TV's
Sorteer
Populariteit
Prijs laag - hoog
Prijs hoog -laag
Best beoordeeld
Loewe bild i.48 dr+ incl. TS 121,9 cm (48") 4K Ultra HD Smart TV Wifi Grijs 800 cd/m²
Bekijk op Bol
We. by Loewe We. SEE 55 139,7 cm (55") 4K Ultra HD Smart TV Wifi Zwart, Blauw 800 cd/m²