Philips 77OLED809/12 - 77 inch - 4K OLED - 2024
Uiterlijk 25 maart in huis
  • Inclusief verzendkosten
  • Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
  • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
  • Dag en nacht klantenservice
Geniet van levensecht beeld en krachtig geluid met de Philips 77OLED809 Ambilight televisie. De ingebouwde LED-verlichting aan de achterkant laat alles nog groter en meeslepender lijken. Met behulp van Dolby Vision en Dolby Atmos. Til je game-ervaring naar een hoger niveau met deze 4K tv met HDMI 2.1 en een verversingssnelheid van 120 Hz.
Ga volledig op in uw favoriete content. Ambilight TV.
Details en diepte. Levensecht OLED-beeld.
Wat u ook kijkt, het beeld is echt realistisch. P5-engine met AI.
Uw favoriete entertainment, met een beetje hulp van Google
Episch gamen. 144 Hz*, zeer lage latentie (low latency), G-sync, VRR, FreeSync.
Speel zonder grenzen en ga helemaal op in het ongelooflijk realisme van OLED! HDMI 2.1, een razendsnelle native vernieuwingsfrequentie (native refresh rate) van 120 Hz en ultralage invoervertraging (low input lag) zorgen voor vloeiende, responsieve gameplay, supervloeiende, natuurlijke bewegingen en prachtige graphics. De gamemodus van Ambilight zorgt voor nog meer sensatie en als u op een pc gamet, kunt u genieten van VRR van 144 Hz via HDMI.