Philips 77OLED849/12 tv 195,6 cm (77") 4K Ultra HD Smart TV Wifi Zwart, Chroom
Uiterlijk 25 maart in huis
  • Inclusief verzendkosten
  • Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
  • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
  • Dag en nacht klantenservice
Levensecht. Meeslepend. Prachtig.
4K Ambilight TV
Ga volledig op in uw favoriete content. Ambilight TV.
Wat u ook kijkt, het beeld is echt realistisch. P5-engine met AI.
Uw favoriete entertainment, met een beetje hulp van Google
Details en diepte. Levensecht OLED-beeld.
Episch gamen. 144 Hz*, zeer lage latentie (low latency), G-sync, VRR, FreeSync.
Speel zonder grenzen en ga helemaal op in het ongelooflijk realisme van OLED! HDMI 2.1, een razendsnelle native vernieuwingsfrequentie (native refresh rate) van 120 Hz en ultralage invoervertraging (low input lag) zorgen voor vloeiende, responsieve gameplay, supervloeiende, natuurlijke bewegingen en prachtige graphics. De gamemodus van Ambilight zorgt voor nog meer sensatie en als u op een pc gamet, kunt u genieten van VRR van 144 Hz via HDMI.