Smart TV Samsung TQ55Q7F4AUXXC 55" 4K Ultra HD HDR QLED
Op voorraad
Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis
  • Inclusief verzendkosten
  • Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
  • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
  • Dag en nacht klantenservice
Als je een fan bent van IT en elektronica, blijf up-to-date in de wereld van technologie en mis zelfs de kleinste details niet, koop Smart TV Samsung TQ55Q7F4AUXXC 55" 4K Ultra HD HDR QLED tegen een onklopbare prijs.
  • Scherm: 55"
  • Kleur: Zwart
  • Eigenschappen:
    • Webnavigatie
    • ECO
    • Smart TV
    • Elektronische programmagids (EPG)
    • Apple AirPlay 2
    • 2 Speakers
    • Automatisch zoeken van kanalen
    • Audio-retourkanaal (ARC)
    • Spraakbegeleiding
    • Plat scherm
  • Verbindingen:
    • USB 2.0
    • RJ45
    • Ethernet LAN
    • RF x 3
    • CI+
    • CI+ 1.4 x 1
    • HDMI 1.4
  • Aspectverhouding: 16:9
  • Connectiviteit:
    • Bluetooth
    • Wi-Fi
    • Algemene interface
    • Anynet+
    • Bluetooth 5.3
    • eARC
  • Energieklasse: G
  • Vermogen: 20 W
  • Besturingssysteem: Tizen
  • Compatibiliteit: Google Assistant
  • Voedingsbron: CA-kabel
  • Frequentie:
    • 50 Hz
    • 60 Hz