Samsung QE83S95F - 83 inch - 4K QD-OLED - 2025
Op voorraad
Voor 12:00 uur besteld, morgen in huis
  • Inclusief verzendkosten
  • Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
  • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
  • Dag en nacht klantenservice
Belangrijkste kenmerken van de Samsung S95F
  • Superieure gamingprestaties: Met een verversingssnelheid tot 165Hz, ondersteuning voor VRR en AMD FreeSync Premium Pro biedt de S95F een vloeiende en responsieve game-ervaring.
Beeldkwaliteit en helderheid
Gamingmogelijkheden
Voor gamers is de S95F een droom. Met een verversingssnelheid tot 165Hz en ondersteuning voor variabele verversingssnelheden verloopt gameplay soepel en zonder haperingen. De AI Auto Game Mode optimaliseert automatisch de beeldinstellingen afhankelijk van het type game, zodat je altijd profiteert van de beste prestaties en beeldkwaliteit.
Geluidskwaliteit
De S95F beschikt over een 4.2.2-kanaals audiosysteem met een totaal vermogen van 70W. Met Object Tracking Sound+ en Dolby Atmos wordt het geluid dynamisch aangepast aan de actie op het scherm, waardoor je als kijker midden in de actie wordt gezogen.